Turnieje, ligi i zapisy online

W portalu TenisOnline znajdziesz wszystkie informacje o turniejach i ligach organizowanych w całej Polsce.

Dzięki naszej wyszukiwarce, z łatwością znajdziesz interesujące Cię rozgrywki, a poprzez zapisy on-line od razu zarejestrujesz się do turnieju lub ligi bez konieczności bezpośredniego kontaktu z organizatorem.

Sprawdzaj aktualne wyniki, drabinki i rankingi. Dzięki dostępnym harmonogramom będziesz na bieżąco z terminami Twoich rozgrywek turniejowych i ligowych.

Profile zawodników i statystyki

Zakładając konto w naszym portalu, masz dostęp do swojego profilu, który przedstawia zebrane informacje ze wszystkich rozegranych przez Ciebie turniejów i lig.

Wygrane mecze singlowe i deblowe, zwycięstwa w turniejach i ligach, mecze przeciwko wybranym graczom? To wszystko jak i wiele innych statystyk znajdziesz w profilach zawodników.

Grasz następny mecz z nieznanym przeciwnikiem? Sprawdź jego profil aby zobaczyć jak sobie radził w poprzednich rozgrywkach!

Kluby i aktualności

Bądź na bieżąco z informacjami z bliskich Tobie klubów. Sprawdź jakie jest następne sportowe wydarzenie lub impreza w klubie w Twoim mieście.

Informacje o obiektach, trenerach i kortach, albumy zdjęć oraz możliwość szybkiego kontaktu z recepcją klubu.

Brałeś udział w opisywanym w aktualnościach wydarzeniu? Dodaj komentarz i podziel się swoimi emocjami z przyjaciółmi z klubu!

Organizujesz turnieje i ligi?

Prowadzenie turniejów i lig

Moduł turniejów i lig pozwoli Organizatorom w łatwy sposób utworzyć nowy turniej lub ligę podając podstawowe informacje, kategorie singlowe i deblowe oraz zawodników.

Aktywuj opcję zapisów online aby umożliwić zawodnikom zapisywanie się do wybranych kategorii. Jednym kliknięciem możesz nawet ustawić dokładną datę zakończenia zapisów.

Dodaj sponsorów a będą oni widoczni na stronie informacyjnej turnieju lub ligi. Możesz również dodać zdjęcia aby upamiętnić najciekawsze momenty.

Losowanie i planowanie rozgrywek

Wybierz rozstawionych zawodników, rodzaj rozgrywek i wylosuj. W kilka sekund będziesz miał gotową drabinkę turniejową lub grupy w lidze.

Moduł tworzenia planu gier pozwoli Tobie w prosty i przejrzysty sposób wygenerować harmonogram turnieju. Dodaj korty, wybierz kategorie, godziny i gotowe!

Nie chcesz przed rozpoczęciem rozgrywek ujawniać poszczególnych par meczowych? Nic prostszego, ogranicz widoczność harmonogramu jedynie do godzin i nazwisk. W ten sposób każdy zawodnik zna termin swojego meczu ale nie zna przeciwnika.

Wydruki drabinek i planu gier

Prowadząc turniej lub ligę masz możliwość wydrukowania listy zawodników, drabinek i grup.

Wygeneruj harmonogram, wydrukuj i wywieś go na tablicy aby każdy wiedział jaka jest kolejność meczów i które mecze już się zakończyły.

Wprowadzaj on-line wyniki meczów w trakcie turnieju aby zawodnicy i wszyscy użytkownicy portalu mogli śledzić rozgrywki na bieżąco.

Prowadzisz klub tenisowy?

Aktualności klubowe

Informuj o nadchodzących turniejach, prowadzonych ligach, imprezach i innych wydarzeniach organizowanych w Twoim klubie.

Wybierz najciekawsze zdjęcia, stwórz swój baner klubowy i pokaż go na stronie domowej klubu.

Czytaj i odpowiadaj na komentarze od użytkowników.
Niech Twój klub żyje dzięki Twojej aktywności i zaangażowaniu zawodników.

Strona klubowa i kontakt

Stwórz swoją stronę klubową. Dzięki prostemu edytorowi, możesz łatwo zaprojektować strony z informacjami o Twoim klubie.

Opisz historię klubu, pokaż zdjęcia i informacje o instruktorach i trenerach, przedstaw ofertę Twojego klubu. TenisOnline pomoże Ci w profesjonalnym przygotowaniu Twojej strony klubowej.

Albumy zdjęć upamiętnią najważniejsze wydarzenia, a strona kontaktowa pozwoli na łatwą komunikację pomiędzy klientami a klubową recepcją.

Lista turniejów i lig w klubie

Prowadzisz turnieje i ligi w swoim klubie?

Dzięki stronie klubowej zawodnicy mają dostęp do wszystkich wyników, drabinek i tabel rozgrywek zogranizowanych w Twoim klubie.

Nie pozwól, by wyniki rozgrywek znikały wraz z zakończonym turniejem. U będą one dostępne zawsze i z każdego miejsca.

Masz sugestie i chcesz pomóc w rozbudowie portalu?

Kliknij na przycisk w prawym dolnym rogu strony lub przejdź do strony kontaktowej i opisz opisz jakie dodatkowe funkcje portalu pomogłyby zarządzać Twoim klubem i organizować turnieje..
Planujemy systematycznie rozwijać serwis i pracować nad nowymi funkcjonalnościami.

Chcemy, aby TenisOnline był jak najbardziej dopasowany do Twoich potrzeb przy organizacji turniejów i lig i był wygodnym narzędziem do prowadzeniu Twojego klubu.

Zapraszamy do kontaktu.
Masz pytania lub sugestie?